O firmie

O firmie

Nowa marka na rynku budowlanym

Firma  JTS  to nowa marka na rynku budowlanym z doświadczeniem w branży zdobywanym przez  20 lat.

Począwszy od małych prywatnych remontów przez średnie obiekty komercyjne aż po duże inwestycje m.in  hale przemysłowe. Wszechstronny zakres usług firmy  sprawia, że jest ona  konkurencyjna na rynku.

Wybierając firmę JTS  masz gwarancję, że twoje oczekiwania  zostaną zrealizowane w 100 procentach. 

Naszymi atutami są :

- wysoka  jakość  usług

- kreatywność

- elastyczność

- terminowość

- innowacyjność

oraz przede wszystkim konkurencyjność oraz miłe i fachowe doradztwo.

Wysoka jakość poparta doświadczeniem

Przez lata pracy w branży budowlanej zdobyliśmy wiele umiejętności, jak i niezbędnych uprawnień. Z dumą możemy poszczycić się projektami, które zrealizowaliśmy kompleksowo. Nadal jesteśmy głodni nowych wyzwań. Wśród naszych usług znajduje się m.in. budowa od podstaw obiektów użyteczności publicznej, a także budynków mieszkalnych. Do pracy podchodzimy w sposób zadaniowy, dlatego dużą wagę przywiązujemy do wysokiej jakości materiałów oraz wyznaczonych terminów.

Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby Klientów. Staramy się jednocześnie służyć poradą na każdym etapie świadczenia usług. Nasza specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie pozwalają zaproponować Klientom wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Oferujemy również gwarancję solidności na długie lata. Ofertę kierujemy zarówno, do Klientów indywidualnych, jak i instytucji oraz przedsiębiorstw.

Obrazek

Firma JTS to przede wszystkim

  • generalne wykonawstwo obiektów budowlanych 
  • Budowa domów mieszkalnych “pod klucz” 
  • Renowacja zabytkowych kamienic
  • Budowa obiektów przemysłowych 
  • Modernizacja obiektów budowlanych
  • Budowa hal o konstrukcji stalowej 
  • Prace remontowe i wykończeniowe 
  • Roboty ziemne
  • Gwarancja wysokiej jakości materiałów
  • Czystość i wysoka kultura na placu budowy

Certyfikowane ekipy budowlane

Współpracujemy wyłącznie ze specjalistami w swoich dziedzinach, dlatego do naszego zespołu przynależą certyfikowane ekipy budowlane. Zdajemy sobie sprawę, jak ogromne znaczenie ma specjalistyczna wiedza, ale i doświadczenia. To praktyka czyni mistrza, dlatego nie ograniczamy się wyłącznie do poszerzania wiedzy teoretycznej. Praca przy licznych projektach pozwoliła nam na zdobycie wielu, cennych umiejętności i jednocześnie stworzeniu zgranego teamu, który świetnie radzi sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami.

 

W firmie JTS każdy pracownik jest niezwykle cenny, gdyż wnosi do zespołu wiedzę, pasję i zaangażowanie. Właśnie dlatego nie zabraknie w nim inżynierów oraz wysoko wykwalifikowanych robotników. Cenimy przy tym miłą atmosferę. Wszystko po to, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom i potrzebom naszych Klientów.

Solidność i terminowość na 1. miejscu

W JTS to solidnie i rzetelnie wykonana praca ma najważniejsze znaczenie. Niezależnie, czy wykonujemy drobne prace remontowe w budownictwie mieszkalnym, czy realizujemy projekt ogromnej hali przemysłowej, zawsze podchodzimy z zapałem i zaangażowaniem do każdego zadania. Właśnie za to cenią nas dotychczasowi Klienci. Staramy się nie tylko skończyć pracę na czas, ale jednocześnie pomóc Klientom na każdym etapie prac, począwszy od procesu planowania, po opiekę powykonawczą. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć usługi na najwyższym poziomie.

 

Wielokrotnie zmieniamy termin realizacji projektu czy zlecenia? To z pewnością nie u nas. W JTS terminowość ma dla nas duże znaczenie i zawsze staramy się odpowiedzialnie podchodzić do powierzonego nam zadania, aby w pełni usatysfakcjonować naszych zleceniodawców.